Jak określić wielkość pierścionka ?

Kupując pierścionki w Internecie, musisz znać swój dokładny rozmiar pierścionka. Dzięki temu pierścionek, który kochasz, będzie pasował jak urok. Odkrycie rozmiaru pierścionka może być tak proste, jak nagłówek do lokalnego jubilera i o palec mierzone, ale istnieje również kilka prostych sposobów, aby ocenić swój rozmiar pierścionka w domu. Sprawdź naszą listę trzech łatwych sposobów, aby określić swój rozmiar pierścionka i znaleźć idealne dopasowanie. Jeśli zakupiłeś już pierścionek o niewłaściwym rozmiarze, przeczytaj naszą broszurę informacyjną Fast Facts About Resizing Rings.

Zmierz swój palec

Jednym z najprostszych sposobów oceny rozmiaru pierścionka jest pomiar palca paskiem papieru lub sznurkiem. Zacznij od wycięcia paska papieru, który ma około 3/4 cala szerokości i 4 cale długości. Owiń papier wokół podstawy planowanego palca, a następnie zaznacz miejsce, w którym papier nachodzi na siebie. Długość mierzonego papieru w milimetrach to obwód palca. Po znalezieniu tego pomiaru, użyj naszej tabeli przeliczeniowej, aby znaleźć odpowiedni rozmiar pierścienia. Jeśli rozmiar palca poniżej kostki drastycznie różni się od rozmiaru samej kostki, należy również zmierzyć kostkę i wybrać rozmiar, który wypada bardziej w środku tych dwóch pomiarów.

Zmierz pierścień, który już masz

Jeśli masz pierścień, który już dobrze pasuje do Twojego palca, możesz użyć linijki do pomiaru wewnętrznej średnicy tego pierścienia. Wystarczy wziąć linijkę i zmierzyć prosto po wewnętrznej stronie pierścionka od krawędzi do krawędzi. Wykonaj pomiar średnicy w milimetrach, a następnie skorzystaj z naszej tabeli konwersji pomiarów, aby znaleźć swój rozmiar pierścionka.

Wydrukuj nasz sortownik pierścieni papierowych

Możesz również wydrukować nasz rozmiar pierścionka z komputera w domu. Podczas drukowania przewodnika, upewnij się, że skala druku jest ustawiona na 100 procent, a pole „fit to page” pozostaje niezaznaczone w celu uzyskania dokładnego pomiaru na wydruku. Umieść pierścień na kółkach tej łatwej w użyciu prowadnicy rozmiaru pierścienia, aż znajdziesz pasujący rozmiar lub wytnij wstępnie zmierzony pasek papieru i użyj go do pomiaru palca.

Wpisy